Inloop vanaf 19.45
10,00 | Je mag ook meer doneren, alle opbrengst gaat naar de meisjesschool in India. Voor 5,- extra krijg je
Yogacollega Yvonne Dekker heeft een prachtige missie : het ondersteunen van een meisjesschool in een heel arm gebied in India. Graag dragen wij een steentje bij. Daarom deze Benefiet workshop: Ontspannen voor Geluk.
Het symbool van deze stichting is namelijk de Geluksolifant. ‘Geluk op de eerste plaats voor de meisjes in Odisha omdat zij door jullie donaties naar school kunnen!! Geluk ook voor de vrouwen in het arme Odisha die wij geleerd hebben de olifantjes te maken, waardoor zij een klein inkomen hebben en dus eten kunnen kopen. En geluk voor degene die de olifant ontvangt; de olifant staat van oudsher in India symbool voor geluk en succes! Door je olifantje kado te doen aan iemand geef je het geluk door en kan geluk het verder stromen.’
- Lilian Velthoen : Chi Neng Qigong : Liefdevol in contact met jezelf.
- Karina de Jong : Liggende ontspanningsmeditatie: Bye 2018, Hello 2019.
- Diana Aben : Yoga Nidra meditatie: vanuit je Geluksgevoel 2019 in.
Kom je ook meedoen?
Voor minimaal 10 euro kan je meedoen. Op de avond zelf kan je nog een extra donatie doen. Voor 5 euro extra krijg je een Geluksolifant. Ook zijn er prachtige wenskaarten te koop voor 10 euro per set. Alle opbrengsten gaan direct naar de meisjesschool.
Aanmelden: stuur een mail en geef daarin ook aan met welke workshop je mee wilt doen. Je krijgt een uitnodiging om per Tikkie 10,- over te maken.
Informatie + Aanmelden » Ontdek Yoga Haarlem | Diana Aben
ontdek-yoga.nl
Bekijk Facebook event
HOF20
Begijnhof 20
Haarlem
Diana Aben
023 5347123/06 16646411
info AT ontdek-yoga DOT nl