VR 30 jan | 20.00 - 17.00 uur
Theatervoorstelling Vanishing Acts
- De Schuur | De Schuur
- 11
In Vanishing Acts nodigt Felix Schellekens je uit om te vertragen. Om te voelen wat er gebeurt op het moment dat niets vaststaat. Alles is in beweging: je lichaam, je gedachten, de wereld om je heen. Wat blijft er over als je stopt met vasthouden?
In deze intieme danssolo verschijnt en verdwijnt Felix steeds opnieuw. Soms heel dichtbij, soms net buiten bereik. Hij beweegt, zingt en speelt in een ruimte waar stilte net zo belangrijk is als geluid, en waar tijd even zijn grip lijkt te verliezen. Wat je ziet, kan oplossen. Wat je hoort, blijft misschien nog even hangen. Of verdwijnt het meteen weer?
Vanishing Acts is geen verhaal dat je hoeft te volgen, maar een ervaring om in te zakken. Een zachte, muzikale verkenning van eenzaamheid, verandering en overgave. De voorstelling nodigt uit om aanwezig te zijn bij wat zich aandient, zonder het te willen begrijpen of vastleggen.
De eindregie is van Jessie L’Herminez. De productie komt van Nicole Beutler Projects, bekend om werk dat ruimte laat voor verstilling en reflectie.
Duur: circa 80 minuten. Meer informatie op de website.