Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

ZO 03 mrt  |  20.00 - 22.00 uur

Gospel Zingen in de Grote of St.- Bavokerk

  • Stadsklooster Haarlem i.s.m. de Grote of St.-Bavokerk | Elisha Amonoo-Neizer
  • 03/03, 10/03, 17/03 en 24/03/2024 los of als reeks te boeken
  • 20,00

Ontdek de kracht van samen gospel zingen tijdens deze vier vreugdevolle avonden samen met bekend artiest Elisha Amonoo-Neizer in de Grote of St.-Bavokerk.

Tijdens deze vier zondagavonden maak je kennis met traditionele gospel liederen, maar we zingen ook crossovers met soul en hedendaagse songs met een warm gospelsound. Dit alles in de prachtige Grote of St.-Bavokerk te Haarlem.

  • Elke avond worden er andere nummers gezongen. Je kunt je opgeven per avond, of alle vier de avonden meteen met korting boeken. De avonden zijn voor iedereen, jong en oud, zonder of met zangervaring. Iedereen is welkom!

De avond duurt twee uur, waarbij er twee keer 50 minuten gezongen wordt, met tussendoor een pauze. Het is aan te raden je warm aan te kleden en iets te drinken mee te nemen.

Witte Donderdag maaltijd
Aansluitend op deze vier avonden begeleidt Elisha op donderdag 28 maart een samenzangmoment tijdens de Witte Donderdagmaaltijd in de Grote of St.-Bavokerk. Deelnemers van deze vier avonden zijn van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn en te laten horen wat ze de afgelopen vier weken samen hebben gecreëerd. De aanwezigen van de maaltijd worden dan ook uitgenodigd mee te zingen, waardoor er een prachtige moment van verbonden samenzang ontstaat.

Reserveer vooraf een ticket via de link stadskloosterhaarlem.nl


Over Stadsklooster Haarlem i.s.m. de Grote of St.-Bavokerk - Elisha Amonoo-Neizer
Meer agenda van Stadsklooster Haarlem i.s.m. de Grote of St.-Bavokerk
Stiltemeditatie in de Grote of St.-Bavokerk
MA 01 dec |
09.00 uur
Retraite
Meditatie
Stiltemeditatie in de Grote of St.-Bavokerk
Begin je week met stilte midden in het hart van de stad op een eeuwenoude heilige plek. Iedere maandag van 9.00 uur tot 9.30 uur is er een stilte meditatie in het koor van de Grote of St.-Bavokerk
Stadsklooster Haarlem Stadsklooster Haarlem
De taal van je lichaam
DI 02 dec |
20.00 uur
Workshop
Mindfulness en Compassie
De taal van je lichaam
Tijdens deze avond staat beweging en luisteren naar je lichaam centraal. Dit is een moment waarop je je aandacht naar binnen richt, je lichaam voelt en dit zonder oordeel probeert te ervaren.
Stadsklooster Haarlem Ciske Westerbeek & Esther Dinnissen
Kleine Rituelen | Smelt een kaarsje en sta stil bij je wens
ZO 07 dec |
10.00 uur
Workshop
Meditatie
Kleine Rituelen | Smelt een kaarsje en sta stil bij je wens
Soms zit betekenis in iets kleins. Een kaarsje aansteken, even stil zijn, iets loslaten of juist ergens bij stilstaan – een klein ritueel. Tijdens deze activiteit kun je zelf zo’n moment creëren.
Stadsklooster Haarlem Marjolein Schaftenaar
Fotografie workshop bij Caprera | Zien wat er is
ZO 07 dec |
09.00 uur
Workshop
Fotografie
Fotografie workshop bij Caprera | Zien wat er is
Ga met topfotograaf Jaap Kroon mee door het prachtige wandelpark van Caprera.
Stadsklooster Haarlem Jaap Kroon
Stiltemeditatie in de Grote of St.-Bavokerk met aansluitend Labyrintloop
MA 08 dec |
09.00 uur
Retraite
Meditatie
Stiltemeditatie in de Grote of St.-Bavokerk met aansluitend Labyrintloop
Maak je meditatie nog krachtiger door deze combinatie van een half uur stilzijn en aansluitend een labyrint te lopen.
Stadsklooster Haarlem Intlabyrint
Gouden Verhalen | Tekenen & Schrijven
WO 10 dec |
19.30 uur
Workshop
Beeldende Kunst & Creativiteit
Gouden Verhalen | Tekenen & Schrijven
Tijdens Gouden Verhalen ga je op creatieve ontdekkingstocht door jouw eigen herinneringen. Niet met grote woorden of ingewikkelde technieken, maar met simpele lijnen, vormen en woorden.
Stadsklooster Haarlem Eva Durlacher
Dansbezinning
VR 12 dec |
19.30 uur
Workshop
Dansen
Dansbezinning
We nodigen je uit om via beweging tot verbinding met jezelf en de ander te komen. Je hebt geen danservaring nodig.
Stadsklooster Haarlem Ghislaine van Schijndel
Natuur & Haiku schrijven
ZA 13 dec |
15.00 uur
Workshop
Zelfrealisatie
Natuur & Haiku schrijven
Maak kennis met de Japanse Haiku. In deze workshop laat je je inspireren door de natuur om vervolgens zelf mooie Haiku’s over de natuur te schrijven.
Stadsklooster Haarlem Karel Witteveen
Zoek een aanbieder op onderwerp
Acupunctuur Ademwerk en Ademtherapie Alexander Techniek Astrologie en Human Design Ayurveda Bedrijfscoaching Beeldende Kunst & Creativiteit Bouwen en Wonen Centra voor Bewustwording Centra voor Gezondheidszorg Circulaire economie Coaching - Diverse Coaching Communicatie en presentatie Craniosacraal therapie Dansen Deeleconomie Energetisch werk en therapie Energie- en klimaatbeheer Familie- en Systeemopstellingen Feng Shui Financiële dienstverlening Fotografie Fysiotherapie Handanalyse & Handlezen Haptonomie en Haptotherapie Healing en Reading Homeopathie Horeca Hypnotherapie Kinderen-Ouders Kindertherapie Kinesiologie Kristallen en (Edel)stenen Kunstzinnige en Beeldende therapie Land- en Tuinbouw Leefstijlcoaching en Vitaliteitscoaching Leiderschapscoaching Lichaamsgerichte (Psycho)Therapie Lichaamswerk Lifecoaching Loopbaancoaching Mannenwerk Massage Meditatie Mindfulness en Compassie Muziek en Klank Natuur, Tuin en Landschap Natuurbeleving en Natuurcoaching Natuurgeneeskunde Oosterse Geneeswijzen Oosterse Vechtkunsten Opleiding en Training Orthomoleculaire therapie Permacultuur Persoonlijke Verzorging Pijnbehandeling en pijncoaching Professional organizer Psychologische hulp Regressie- en reïncarnatietherapie Reiki en magnetiseren Reizen en Vakanties Relatietherapie Rouwbegeleiding en verliesbegeleiding Shiatsu Sjamanisme Spirituele Coaching Sport en Beweging Stembevrijding en Zingen Stervensbegeleidng en uitvaartbegeleiding Stresscoaching en Burn-out coaching Tai Chi & Chi Kung (Qi Gong) Tantra en Seksualiteit Theater Traumatherapie Verhuur Accommodaties Voedingsadvies & Coaching Voetzorg en Voetreflexologie Vrouwenwerk Wandelcoaching Winkels Yoga Zelfrealisatie Zijnsgeörienteerde begeleiding Zwangerschapsbegeleiding