ZO 07 sep | 10.30 - 12.00 uur
Concert: Vrede en Verbinding
- De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur | Het Naaldkoor
- U hoeft zich niet aan te melden
Na het openingswoord zal het koor een muzikaal optreden verzorgen dat wordt afgewisseld met gesproken teksten. In de pauze wordt, zoals gebruikelijk, koffie en thee geschonken
Het Naaldkoor is in 2015 opgericht en is ontstaan toen het koor Obelisk na 22 jaar stopte. Het koor zingt één keer in de maand (tweede zondag) bij de woord- en gebedsviering of de eucharistieviering in de Santpoortse Naaldkerk. De repetities worden geleid door dirigent/pianist Titia Meinen-Joosen. Bij sommige optredens helpen ook muzikanten Jan Mooy (bijv. bij kerst of een concert) en invalster Catharina van der Klip-Prins.
Het repertoire van het koor is divers, bijv. “Vlieg met me mee”, “Ik zal er zijn”, “This world”, “Sing a song for peace”, dus zowel Nederlandse als Engelse liederen. Ook twee Onze Vaders, het Ave Maria (van Haagh), Gloria, Sanctus, Kyrie zingen ze regelmatig. Er is ook Kerst- en Paasrepertoire.