ZO 14 dec  |  10.30 - 12.00 uur

Sabine Wagemakers: Human Design, de blauwdruk van je ziel

  • De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur | Sabine Wagemakers
  • U hoeft zich niet aan te melden
  • 10,00 | Richtbedrag ter dekking van de kosten. Uw vrijwillige bijdrage wordt zeer op prijs gesteld

Je moet dit, je moet dat. Jezelf maar blijven wegcijferen om anderen in je omgeving altijd alleen maar te pleasen. Geleefd worden en vergelijken. Herkenbaar? Het dreigende resultaat is dat er nauwelijks ruimte voor je eigen ik overblijft en je in het ergste geval burn-out raakt of eronder doorgaat. Human Design inzichten zorgen voor de juiste balans in je leven en geven essentiële handvatten om voor jezelf te kiezen, jezelf te begrijpen en trouw aan jezelf te blijven, maar ook om de ander te leren begrijpen. Een bewustwording: ieder mens is uniek en dient daarom juist zijn eigen unieke leven te leven. Hou van jezelf met een positieve blik op het leven, want wie ben je zelf eigenlijk? Sabine Wagemakers helpt mensen dit inzicht te geven, te ontdekken en hier zich bewust van te worden met Human Design. Dit is een combinatie van onder meer astrologie, Kaballa, I-Tjing, sterrenkunde en kwantummechanica. “Het is een ware kunst om juist trouw aan jezelf te blijven, dat dien je te leren en te ervaren.”  

 

Sabine Wgemakers komt oorspronkelijk uit Tilburg, heeft hotelschool en werkte aanvankelijk voor onlinebedrijven. Nu is zij eigenaar van House of Bien in Heemstede; een winkel waar je terecht kunt voor readings/advies, workshops (sinds januari), tarotreading, energetische stoelen en allerlei boeken over bewustwording.

  • De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur
    Potgieterweg 4
    2061 CT Bloemendaal
Meer agenda van De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur
Ik kan alleen woorden ontmoeten. Lezing door Jannie Nijwening
ZO 09 nov |
10.30 uur
Lezing
Levensbeschouwing en Religie
Ik kan alleen woorden ontmoeten. Lezing door Jannie Nijwening
“Ik kan alleen woorden ontmoeten, u niet meer". Nijwening groeide op met de Bijbel als het woord van God. In de loop van haar leven is de betekenis van de Bijbel voor haar veranderd en zelfs gegroeid!
De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur Jannie Nijwening
Cees Meinhardt over Humanistisch Vormingsonderwijs op scholen
ZO 16 nov |
10.30 uur
Lezing
Levensbeschouwing en Religie
Cees Meinhardt over Humanistisch Vormingsonderwijs op scholen
“Humanistisch Vormingsonderwijs laat zien wat je denkt, wilt en voelt en leert luisteren naar wat een ander bedoelt” Een vak waarbij geleerd wordt in openheid en respectvol het eens en oneens te zijn.
De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur Cees Meinhardt
Michel Dijkstra over zijn boek Spiegel van hemel en aarde.
ZO 23 nov |
10.30 uur
Lezing
Levensbeschouwing en Religie
Michel Dijkstra over zijn boek 'Spiegel van hemel en aarde'.
Denken met je hart. Dat is waartoe klassieke Japanse en Chinese wijsgeren hun publiek willen uitnodigen. In plaats van onderscheid te maken tussen denken en voelen, gaan zij uit van de ‘hart-geest'.
De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur Michel Dijkstra
Rob Mascini: Kerst tegemoet... in de catacomben en kerken van Rome
ZO 30 nov |
10.30 uur
Lezing
Levensbeschouwing en Religie
Rob Mascini: Kerst tegemoet... in de catacomben en kerken van Rome
Op de 1ste zondag van Advent bekijken we de oudste afbeeldingen van het kerstfeest zoals die in Rome nog te zien zijn. Ze stammen uit de vroegste tijd van het christendom en ... nog uiterst actueel!
De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur Rob Mascini
Wil Kouwenberg: Wie ben je? Ken je mij?
ZO 07 dec |
10.30 uur
Lezing
Levensbeschouwing en Religie
Wil Kouwenberg: Wie ben je? Ken je mij?
Wie ben je? In ieder van ons schuilt 't verlangen gekend te worden, te weten wie de ander echt is en te worden wie we werkelijk zijn. We trainen onszelf in de toepassing van dit universele principe.
De Kapel Bloemendaal, Centrum voor Bezinning en Cultuur Wil Kouwenberg
Zoek een aanbieder op onderwerp
Acupunctuur Ademwerk en Ademtherapie Alexander Techniek Astrologie en Human Design Ayurveda Bedrijfscoaching Beeldende Kunst & Creativiteit Bouwen en Wonen Centra voor Bewustwording Centra voor Gezondheidszorg Circulaire economie Coaching - Diverse Coaching Communicatie en presentatie Craniosacraal therapie Dansen Deeleconomie Energetisch werk en therapie Energie- en klimaatbeheer Familie- en Systeemopstellingen Feng Shui Financiële dienstverlening Fotografie Fysiotherapie Handanalyse & Handlezen Haptonomie en Haptotherapie Healing en Reading Homeopathie Horeca Hypnotherapie Kinderen-Ouders Kindertherapie Kinesiologie Kristallen en (Edel)stenen Kunstzinnige en Beeldende therapie Land- en Tuinbouw Leefstijlcoaching en Vitaliteitscoaching Leiderschapscoaching Lichaamsgerichte (Psycho)Therapie Lichaamswerk Lifecoaching Loopbaancoaching Mannenwerk Massage Meditatie Mindfulness en Compassie Muziek en Klank Natuur, Tuin en Landschap Natuurbeleving en Natuurcoaching Natuurgeneeskunde Oosterse Geneeswijzen Oosterse Vechtkunsten Opleiding en Training Orthomoleculaire therapie Permacultuur Persoonlijke Verzorging Pijnbehandeling en pijncoaching Professional organizer Psychologische hulp Regressie- en reïncarnatietherapie Reiki en magnetiseren Reizen en Vakanties Relatietherapie Rouwbegeleiding en verliesbegeleiding Shiatsu Sjamanisme Spirituele Coaching Sport en Beweging Stembevrijding en Zingen Stervensbegeleidng en uitvaartbegeleiding Stresscoaching en Burn-out coaching Tai Chi & Chi Kung (Qi Gong) Tantra en Seksualiteit Theater Traumatherapie Verhuur Accommodaties Voedingsadvies & Coaching Voetzorg en Voetreflexologie Vrouwenwerk Wandelcoaching Winkels Yoga Zelfrealisatie Zijnsgeörienteerde begeleiding Zwangerschapsbegeleiding