WO 18 feb  |  20.00 - 21.30 uur

Theatervoorstelling: Medicijn

  • De Schuur |
  • ook op 19 januari met nagesprek - kijk voor eindtijd op schuur.nl
  • 23,50 | CJP en studenten 11,00

Medicijn neemt je mee in een wereld van pillen, spuiten, geld en liefde. Firma Mes onderzoekt samen met schrijver Maurits de Bruijn de farmaceutische industrie en wat het betekent om daar als patiënt onderdeel van te zijn. 

We volgen de reis die de jonge Jeffrey maakt nadat hij in 1999 te horen krijgt dat hij hepatitis C heeft. Tegelijkertijd kijken we, via interviews, achter de schermen bij het farmaceutisch bedrijf dat het genezende maar heel dure medicijn bezit.

Belangrijke personen in de wereld van medicijnontwikkeling komen langs: van een idealistische laborant tot een slimme investeerder. Ondertussen groeit ook het liefdesverhaal tussen Jeffrey en zijn partner Max, terwijl Jeffrey steeds zieker wordt. In 2014 komt het medicijn op de Nederlandse markt, en dan ontstaat er veel discussie in de samenleving over de hoge prijs. Hoeveel mag een mensenleven kosten? Wie gaat dat betalen? En komt het medicijn op tijd voor Jeffrey?

Een mix van fictie en documentaire, met hypnotiserende livemuziek van Marc Alberto en de welbekende scherpe humor van Firma Mes. Op 19 januari met nagesprek  met als onderwerp 'Wat is een mensenleven waard?' Samen met lokale zorgprofessionals en publiek duiken we dieper in deze prikkelende vraag in een open dialoog.

Meer agenda van De Schuur
Zoek een aanbieder op onderwerp
Acupunctuur Ademwerk en Ademtherapie Alexander Techniek Astrologie en Human Design Ayurveda Bedrijfscoaching Beeldende Kunst & Creativiteit Bouwen en Wonen Centra voor Bewustwording Centra voor Gezondheidszorg Circulaire economie Coaching - Diverse Coaching Communicatie en presentatie Craniosacraal therapie Dansen Deeleconomie Energetisch werk en therapie Energie- en klimaatbeheer Familie- en Systeemopstellingen Feng Shui Financiële dienstverlening Fotografie Fysiotherapie Handanalyse & Handlezen Haptonomie en Haptotherapie Healing en Reading Homeopathie Horeca Hypnotherapie Kinderen-Ouders Kindertherapie Kinesiologie Kristallen en (Edel)stenen Kunstzinnige en Beeldende therapie Land- en Tuinbouw Leefstijlcoaching en Vitaliteitscoaching Leiderschapscoaching Lichaamsgerichte (Psycho)Therapie Lichaamswerk Lifecoaching Loopbaancoaching Mannenwerk Massage Meditatie Mindfulness en Compassie Muziek en Klank Natuur, Tuin en Landschap Natuurbeleving en Natuurcoaching Natuurgeneeskunde Oosterse Geneeswijzen Oosterse Vechtkunsten Opleiding en Training Orthomoleculaire therapie Permacultuur Persoonlijke Verzorging Pijnbehandeling en pijncoaching Professional organizer Psychologische hulp Regressie- en reïncarnatietherapie Reiki en magnetiseren Reizen en Vakanties Relatietherapie Rouwbegeleiding en verliesbegeleiding Shiatsu Sjamanisme Spirituele Coaching Sport en Beweging Stembevrijding en Zingen Stervensbegeleidng en uitvaartbegeleiding Stresscoaching en Burn-out coaching Tai Chi & Chi Kung (Qi Gong) Tantra en Seksualiteit Theater Traumatherapie Verhuur Accommodaties Voedingsadvies & Coaching Voetzorg en Voetreflexologie Vrouwenwerk Wandelcoaching Winkels Yoga Zelfrealisatie Zijnsgeörienteerde begeleiding Zwangerschapsbegeleiding