Het Vogelhospitaal krijgt per jaar meer dan 3500 wilde (en soms enkele tamme) vogels per jaar binnen. Het Vogelhospitaal zorgt ervoor hulp te verlenen aan in het wild levende vogels die in nood verkeren.
Wil jij ons helpen? Dat kan op verschillende manieren:
Donatie van geld
Iedere bijdrage is welkom. Met de donaties kan het Vogelhospitaal de vogels voorzien van medische hulp, verzorging, voedsel, medicijnen en tevens investeren in onderzoek en materialen. Hierdoor kunnen de vogels die bij het Vogelhospitaal binnen komen optimaal revalideren, waarna zij weer vrijgelaten kunnen worden in de natuur.
Donatie van spullen:
Wil je jouw diensten gratis aanbieden? Wij zoeken altijd klusjesmannen, tuinmannen, adviezen op divers gebied, catering open dag, etc. Tevens zoeken wij : Een dagje uit om onze 50 vrijwilligers te kunnen belonen, diverse bouwmaterialen en hulp voor de projecten die we gaan doen, 2 Metalen voorraadkasten van ongeveer 1 m breed en 2 m hoog met planken. vogelvoer, zoals vis en duivenvoer, schoonmaakmiddelen, 50/60ml Katheterspuiten. mondkapjes (FFP2 gecertificeerd), latex en nitril handschoenen, Flex-O-Frame wandhouder voor 10 mapjes voor de voedelkeuken om de diëten van de vogels in te doen, 4 grote kokos inloopmatten (100 x 120 cm), energiezuinige degelijke wasmachine en droger (8 kg), voedersilo’s, semi professioneel koffiezet machine met 2 kannen, een grasmaaier.
Doneer kleding
Je kunt je oude textiel en schoenen bij ons inleveren. Dan ontvangen wij van Stichting Dierenlot een mooie bijdrage. De kleding en schoenen moeten nog wel draagbaar zijn en mag je schoon en in dichtgebonden zakken in de kledingcontainer doen. Dekbedden, kussens, matrassen enz. kunnen we helaas niet gebruiken.
Vind je een gewonde of zieke vogel? Op onze website vind je de do's en don'ts. Bij twijfel bel ons gerust! We geven graag advies. .