VR 22 mei | 10.00 - 11.15 uur
Yoga Basis Opleiding
- Yoga Opleiding Nederland | Annemiek Latour - Yogacharya
- 22 mei 2026 t/m 14 aug 2026 | 6 dagen: 22 en 23 mei, 18 en 19 juni, 14 en 15 augustus
- 699,00 | nu korting
Verdiep je yoga en ontdek wat het je écht kan brengen met de Yoga Basis Opleiding in Alkmaar en Amsterdam. Voel je dat yoga meer voor je betekent dan alleen de houdingen? Misschien merk je dat het je rust geeft, je helpt vertragen en je dichter bij jezelf brengt.
In deze yoga opleiding leer je hoe yoga werkt in je lichaam, adem en bewustzijn, op een manier die past bij jou. Zonder haast, zonder prestatiedruk. Je ontwikkelt meer lichaamsbewustzijn, leert spanning loslaten en ontdekt hoe yoga je dagelijks leven ondersteunt.
Deze yoga basis opleiding is geschikt voor beginners en voor iedereen die zich verder wil verdiepen in yoga. Je hebt geen ervaring nodig om te starten.
De opleiding is voor jou als je voelt dat yoga meer is dan een les in de week. Je verlangt naar verdieping, wilt beter begrijpen wat je doet en merkt dat yoga je helpt om rust te vinden in een druk leven.
Na afloop heb je een stevige basis in yoga, meer vertrouwen in je eigen practice en handvatten om eventueel door te groeien richting yogadocent. Maar misschien nog belangrijker: je ervaart meer rust, bewustzijn en verbinding met jezelf in het dagelijks leven.
Voel je dat dit bij je past? Dan is dit het moment om te starten met de Yoga Basis Opleiding.