Samen Dieper Coaching | Danielle Tebbens
In 4 stappen help ik jou om je vrij en blij op je werk te voelen, in je eigen droombaan! Je hebt al vroeg in je leven een keuze gemaakt qua werk, maar je vraagt je af: is dit het nou? Wil je dit blijven doen tot aan je pensioen? Het echte werkplezier ontbreekt. Kom je in actie?
Mijn 'Dromen, Durven, Doen-methode' helpt jou in 4 stappen naar de baan van je leven. We beginnen met spiegelen (jezelf beter leren kennen). Daardoor is het mogelijk om de normen en waarden van vroeger achter je te laten en krijg je de vrijheid om je eigen passie te vinden. Vervolgens ga je vrij dromen, durven en doen!
In jouw begeleiding gebruik ik de tools die precies bij jou passen. Dit zijn bijvoorbeeld:
- Levenscirkel
- Kwaliteiten en kernkwadranten
- DISC- en drijfveren analyse
- Balanskleurentest
- Beroepskeuzetest
- GROW
- Transactionele analyse
- Biografie
- Voice Dialogue
- Cognitieve gedragstherapie
- Logische niveaus/Zingeving
In het tweede deel van het traject ga je aan de slag met jouw actieplan. Ik begeleid je dan om jouw droombaan te vinden!
Je kan mij bellen of whatsappen voor een brainstorm gesprek, deze is gratis. In het gesprek bespreken we jouw hulpvraag en het mogelijke traject. Een traject bestaat uit 8 sessies van 1-1,5 uur.
Over Danielle Tebbens
Hoi, ik ben Danielle Tebbens. Geboren in Den Helder, maar inmiddels al meer dan 30 jaar wonend in Haarlem.
Sinds 5 jaar heb ik ontdekt dat ik niet mijn echte passie volgde. Door verschillende workshops kwam ik er achter dat coachen en het begeleiden van anderen mij energie gaf.
Ik heb lang (meer dan 25 jaar) in verschillende administratieve functies gewerkt. Lekker veilig en onzichtbaar. En vanuit de waarde zekerheid die ik van huis uit had meegekregen. Waarom kiezen voor iets anders als je weet waar je goed in bent? Maar de twijfel of ik dit wilde blijven doen, groeide.
- Ik heb een HBO opleiding tot professioneel en loopbaancoach gevolgd bij de Balansgroep. Vervolgens heb ik 2 jaar als Scrummaster (teamcoach) gewerkt. Nu ben ik fulltime als coach werkzaam. Ik ben aangesloten bij de NOBCO.
- Aanvullend heb ik nog een opleiding Psychosociale Basiskennis en DISC- en drijfveren analyse gedaan.
Je bent van harte welkom in mijn praktijk!