Yoga Studio Kokos | Pauline van Mourik
Kokos is een warme, sfeervolle plek in Beverwijk waar mensen samenkomen. Een fijne bedding voor retreats, workshops, trainingen, ceremonies en bijzondere bijeenkomsten. De studio biedt ruimte aan ongeveer 20 yogamatten, of groepen tot circa 30 personen. Met haar natuurlijke uitstraling is Kokos ook een prachtige locatie voor fotoshoots. Daarnaast is er een aparte praktijkruimte met massagetafel te huur.
Over Pauline van Mourik
Kokos is ontstaan vanuit het verlangen een plek te creëren waar mensen werkelijk kunnen landen.
Midden in het hart van Beverwijk, naast de prachtige Sint-Agathakerk, vind je onze lichte en sfeervolle studio. Vanuit de ruimte kijk je uit op de bijzondere koepelkerk en door de grote openslaande deuren stroomt het daglicht naar binnen.
Kokos is meer dan een yogastudio. Het is een plek voor yoga, verdieping, ontmoeting en bewust leven. Naast dagelijkse yogalessen vind je hier opleidingen, retreats, ceremonies, workshops, ecstatic dance, klankreizen en andere bijzondere bijeenkomsten.
De studio is daarnaast te huur voor eigen retreats, workshops, events en foto- en videoshoots.
In de zomer geven we ook yogalessen bij strandpaviljoen Aloha in Wijk aan Zee, met uitzicht over het strand en de zee.
Kokos is een plek om thuis te komen. In je lichaam, bij jezelf en bij elkaar.
























