DI 26 dec  |  19.00 - 14.00 uur

Winterretraite tussen Kerst en Oud & Nieuw in de Ardennen

  • Move in Essence | Mati Engwerda
  • 26 dec 2023 t/m 30 dec 2023 |
  • 620,00 | Vroegbetalingskorting € 558 t/m 25 oktober/ daarna €620.

Winterretraite tussen Kerst en Oud & Nieuw 26-30 december 2023 in Centrum Bois le Comte in Orval Ardennen

De dagen hebben een afwisselend programma met momenten van beweging en van stilte. Een krachtige combinatie die erop gericht is om jezelf te ontmoeten en expressie te geven aan dat wat in je leeft.

De focus van deze 4 dagen is om ons dieper te verbinden met ons hart. Als we thuis komen in ons hart gaat onze levensenergie volop stromen. We hebben zoveel meer kracht, creativiteit, liefde en potentie in ons dan we doorgaans leven!

  • Kosten: inclusief heerlijke vegetarische maaltijden €620.. 
Meer agenda van Move in Essence
Dansavonden in Haarlem - 19 jan. tot eind juni (vrijdagavond)
VR 19 jan |
20.00 uur
Cursus
Dansen
Dansavonden in Haarlem - 19 jan. tot eind juni (vrijdagavond)
Een heerlijk moment in de week om je lijf te bewegen, je hart te luchten en je hoofd te legen. Thema’s en begeleiding ondersteunen om je dans te inspireren en te verdiepen.
Move in Essence - Dans - adem - meditatie Mati Engwerda
Dansochtenden in Haarlem - 24 jan. tot eind juni (woensdagochtend)
WO 24 jan |
10.15 uur
Cursus
Dansen
Dansochtenden in Haarlem - 24 jan. tot eind juni (woensdagochtend)
Een heerlijk moment in de week om je lijf te bewegen, je hart te luchten en je hoofd te legen. Thema’s en begeleiding ondersteunen om je dans te inspireren en te verdiepen.
Move in Essence - Dans - adem - meditatie Mati Engwerda
Dans-adem dag - Adem Je Vrij
ZO 04 feb |
10.30 uur
Workshop
Dansen
Dans-adem dag - Adem Je Vrij
We dansen in de ochtend en in de middag doen we de krachtige ademmeditatie.
Move in Essence Mati Engwerda
Dans-adem dag - Adem Je Vrij - In de Soefi Tempel
ZA 02 mrt |
10.30 uur
Workshop
Dansen
Dans-adem dag - Adem Je Vrij - In de Soefi Tempel
Op deze bijzondere locatie in de Soefi-tempel dansen we in de ochtend en in de middag doen we de krachtige ademmeditatie.
Move in Essence Mati Engwerda
Lenteweekend - Connection
VR 26 apr |
18.00 uur
Workshop
Dansen
Lenteweekend - Connection
Op de dansvloer onderzoeken we hoe we in verbinding kunnen zijn; met onszelf met een ander en in een groep.
Move in Essence Mati Engwerda
Zomerweekend - Kracht van de Elementen
VR 05 jul |
14.00 uur
Workshop
Dansen
Zomerweekend - Kracht van de Elementen
Op deze bijzondere locatie midden in de duinen, zullen we ons verbinden met de kracht van de elementen; aarde, vuur, water en lucht.
Move in Essence Mati Engwerda
Zoek een aanbieder op onderwerp
Acupunctuur Ademwerk en therapie Administratieve dienstverlening Alexander Techniek Ayurveda Bedrijfscoaching Biografisch werk & Verhalen Bouwen en Wonen Centra voor Bewustwording Centra voor Gezondheidszorg Circulaire economie Coaching - Diverse Coaching Communicatie en presentatie Counselling Craniosacraal therapie Creativiteit Dansen Deeleconomie Dieren Energetisch werk en therapie Energie- en klimaatbeheer Familie- en systeemopstellingen Feng Shui Financiële dienstverlening Fotografie Fysiotherapie Grafisch- en Webdesign Handanalyse & Handlezen Haptonomie en Haptotherapie Healing en Reading Homeopathie Horeca Hypnotherapie Kinderen-Ouders Kindertherapie Kinesiologie Kunstzinnige en Beeldende therapie Land- en Tuinbouw Leiderschapscoaching Levensbeschouwing en Religie Lichaamsgerichte (Psycho)Therapie Lichaamswerk Lifecoaching Loopbaancoaching Mannenwerk Massage Mediation Meditatie Mindfulness en Compassie Muziek en Klank Natuur, Tuin en Landschap Natuurbeleving en Natuurcoaching Natuurgeneeskunde Oosterse Geneeswijzen Oosterse Vechtkunsten Opleiding en Training Orthomoleculaire therapie Permacultuur Persoonlijke verzorging Pijnbehandeling en coaching Professional organizer Psychologische hulp Reiki en magnetiseren Reizen en Vakanties Relatietherapie Rouw- en verliesbegeleiding Shiatsu Therapie Sjamanisme Spirituele Coaching Sport en Beweging Stembevrijding en Zingen Stervens- en uitvaartbegeleiding Stress en Burn-out Coaching Tai Chi & Chi Kung (Qi Gong) Theater Traumatherapie Verhuur Accommodaties Vitaliteits- en Leefstijlcoaching Voedingsadvies & Coaching Voetzorg en Voetreflexologie Vrouwenwerk Wandelcoaching Wellness Winkels Yoga Zelfrealisatie Zijnsgeörienteerde begeleiding Zwangerschapsbegeleiding