ZA 25 apr | 10.00 - 11.30 uur
Start groeps- en privé cursussen Stoppen met Roken online en op locatie
- De Nieuwe Weg Stop Roken | Lieke Wagemaker
- 25 apr 2026 t/m 30 mei 2026 |
- de cursus wordt volledig betaald door de ziektekostenverzekering
Uitleg over de nicotineverslaving, Q&A, CGT en EFT (emotional freedom technique) en een holistische aanpak , met o.a. iedere week een andere ontspanningsoefening, zodat je kan kiezen wat bij je past. We hebben ook whataspp groepjes gemaakt, ter ondersteuning. Locatie tegenover de duinenin IJmuiden, met gratis parkeren voor de deur. De cursus kan je online of op locatie in IJmuiden
Stoppen met roken voelt voor veel mensen als een grote, soms onmogelijke stap. , maar een aanpak die draait om inzicht, zachtheid en duurzame verandering.
De Nieuwe Weg kijkt verder dan alleen de gewoonte. Waarom rook je eigenlijk? Is het stress, verveling of een moment voor jezelf? Door deze patronen te herkennen, ontstaat er ruimte om andere keuzes te maken. Niet vanuit moeten, maar vanuit willen.
Wat deze methode onderscheidt, is de focus op bewustzijn. In plaats van direct te stoppen, leer je eerst kijken naar je gedrag zonder oordeel. Dat maakt het proces minder zwaar en vergroot de kans op succes. Stap voor stap ontdek je dat je niet afhankelijk bent van die sigaret, maar van het moment dat je eraan koppelt.
De Nieuwe Weg laat zien: echte verandering begint niet bij wilskracht, maar bij bewustwording.