Dance Church | Suzan en Michael
Ervaar de magie van dans tijdens de Dance Church avonden in het intieme kerkje van Rafaël in Bloemendaal. Geniet van mooie muziek, een fijne warming up en mogelijk een opdracht of gesproken woord.
Ons kerkje met een ietwat afhellende vloer, voelt aan als een heuse krachtplek. De dansvloer biedt ruimte voor maximaal 20 dansers, waardoor de sfeer en beleving intiemer is, dan op grotere dansplekken. We zorgen voor mooie muziek, een fijne warming up en mogelijk geven we tijdens de avond nog richting aan de dans middels een opdracht of een gesproken woord.
- Vanaf 19.30 uur ben je welkom om aan te komen in de ruimte. De dansceremonie begint om 20.00 uur en rond 21.45 uur eindigen we met de muziek. We sluiten af met een deel cirkel en een kopje thee met wat lekkers.
- Bestel je kaartjes online bij Hipsy of koop aan de deur voor 20 euro.
- Ons kerkje ligt aan de popellaan 1, 2061GS Bloemendaal. Gratis parkeren en op 5 min lopen van station Bloemendaal.
Over Suzan en Michael
Suzan Lodder
Dans, lichaamswijsheid en thuiskomen bij jezelf
Dans is voor mij een taal voorbij woorden. Een manier om te luisteren naar wat er van binnen leeft, ruimte te geven aan wat gezien wil worden en nieuwe beweging te ontdekken.
Mijn danswortels liggen in de Biodanza. In 2013 rondde ik mijn teacher training af bij Patricia Martello, grondlegster van Biodanza in Europa. Door de jaren heen verdiepte ik mij in verschillende dansvormen, dans-coaching en systemisch werken. Onder andere bij Jaap van Manen, Welopstellingen en Loes Koot van Icoaching.
Vanuit deze ervaringen ontwikkelde ik mijn eigen manier van werken: dansopstellingen en opstellingen rond het Levenswiel. Ik nodig je uit om met een persoonlijke vraag of thema op onderzoek te gaan. Niet alleen vanuit je hoofd, maar juist ook vanuit de wijsheid van je lichaam.
Ik geloof dat alles wat in ons leeft, in liefde bezien mag worden. Ook dat wat moeilijk is. Door ruimte te geven aan wat zich aandient, kan een nieuwe beweging ontstaan.
Naast mijn opstellingenwerk verzorg ik de openingsceremonies van Ecstatic Dance Alkmaar en Dance Church in Bloemendaal. In Haarlem werk ik als koster/facilitair beheerder van de Oosterkerk, waar ik meebouw aan een buurtbaken van bezieling, ontmoeting en verbinding.
Mijn verlangen is om mensen letterlijk en figuurlijk in beweging te brengen.
De agenda van Dance Church












