02 maart 2021 t/m 26 april 2021 | 8 lessen
85,00
Alle lessen zijn online - je ontvangt een link om mee te doen
Een korte Kum Nye Meditatie-cursus om wekelijks te oefenen los te komen van onze dominante gedachtewereld. We zitten grotendeels op een yogakussen of stoel en aanvullend doen we lichte lichaamsoefeningen voor het beter voelen van lichaam, adem en geest. In een afwisselend programma gaan we op zoek naar rust, stilte en uiteindelijk de leegte. Ik geef deze reeks op een avond zodat je onthecht kan raken van de dag en ‘s nachts beter kan slapen.
Ervaring van een deelneemster: "Ik vind het fijn dat het om het innerlijk gaat. Ik ben me meer bewust geworden van mijn lijf vanbinnen. Ook door de dag heen ben ik vriendelijker omdat ik nu weet wat er zich vanbinnen afspeelt".
Informatie + Aanmelden » Kum Nye Yoga - Kum Nye Meditatie - Kum Nye Early Birds - Miniretraites - Individuele begelei | Els Gielens
Online
Haarlem
Els Gielens
0642866316
gielensels AT gmail DOT com