Heerlijk helende klanken, luisteren, samenzang, mediteren, poëzie, open echt ontmoeten. Kom thuis in een veld van Liefde in het licht van Kerstmis. Een bijzondere avond op een prachtlocatie!
Programma
- 19.30u Loop binnen voor een kopje thee en lekkers en ontmoet anderen
- 20.00u Vind je plekje onder de gouden koepel, terwijl de didgeridoo ons in stilte beweegt, waarna we de avond laten ontstaan. Geniet van helende klankschalen en windgongen, waarbij je wordt uitgenodigd naar die plek van vrede in jezelf. Jouw klank wordt verwelkomd in een samen zingen van mantra’s. Zak in je lichaam, ontspan je geest met meditatie. Wordt herinnerd aan de Liefde zelf met poëzie.
- 22.00u De didgeridoo geeft een aardende afronding, waarna je kunt napraten met een kopje thee.
Deze avond ontstaat samen, met jou, met:
- Judith van Kampen (Hart, Licht en Leven): stembevrijding
- Mehdi (Sacred Flames): klankschalen, windgongen, meditatie
- Jan Vlasman (Yoga met Jan): mantra’s en meditatie
- Wim Verhoogt: klankkunstenaar didgeridoo
- Angela Roelen (LiefdeWerk): boodschappen van liefde, poëzie
Je kunt je eigen kussentje/dekentje meenemen, of kiezen om op een stoel te zitten. Reserveren € 22 of € 25 ad deur
LiefdeWerk
Alles in mijn praktijk LiefdeWerk gaat over … de Liefde. Opstellingen, Cursussen, Workshops en Leeskringen. Mijn dichtbundel en persoonlijke Boodschappen van Liefde verkrijgbaar via www.liefdewerker.nl/gedichten.
Met bijzondere evenementen breng ik mensen graag bij elkaar, in een open, echt, ontmoeten. Een stukje hemel op aarde, waar ik zelf zo naar verlang en waarin ik je graag uitnodig.