ZO 23 feb | 13.45 - 16.30 uur
Viering van Liefde in de Soefitempel met muziek, meditatie, poëzie, samen zingen.
- LiefdeWerk | LiefdeWerk / Angela Roelen, Ruby van Urk en Hans Elzinga
- 25,00
De wereld heeft ons Hart nodig! We veranderen de wereld maar op één manier, met de kracht van Liefde. Laat je inspireren door onze maandelijkse bijzondere Viering van Liefde in de Soefitempel Katwijk!
Het leven vraagt om onze presentie, om werkelijk aanwezig te zijn. Ook als dat lastig is, pijnlijk is, anders dan we hadden verwacht, we denken dat we dan de controle verliezen. En als wij zelf niet de leiding hebben, wie heeft dan de leiding? De Liefde! In de stilte van de Soefitempel zelf zakken we in Zijn, in een zalig Niet Weten en voelen we de ruimte om simpelweg aanwezig te zijn.
Programma
13.45 Loop binnen voor thee, lekkers en ontmoet anderen
14.00u Vind in stilte je plekje onder de gouden koepel van de tempelzaal. Geniet van prachtige muziek van Hans Elzinga, samen zingen met Ruby van Urk, meditatie en poëzie Boodschappen van Liefde van Angela Roelen. Een uitnodiging thuis te komen, in jouw Heilige Hart.
16.00u Na deze Viering kun je nog even napraten met een kopje thee tot 16.30u.
Reserveer je plekje via www.liefdewerker.nl/agenda
Met bijzondere evenementen breng ik mensen graag bij elkaar, in een open, echt, ontmoeten. Een stukje hemel op aarde, een veld van Liefde, waar ik zelf zo naar verlang en waarin ik je graag uitnodig.