Wij bieden een plek voor vrouwen om samen te leren over vraagstukken die we tegen komen op ons pad. Onze ervaring is dat delen met andere vrouwen dé sleutel is om op je eigen pad te blijven of te komen, en de keuzes te maken die bij jou passen.
Merk je ook dat je vaak veel “moet”, soms van jezelf, soms door ogenschijnlijke verwachtingen van anderen. Je vergeet genoeg tijd te nemen om stil te staan hoe het met je is. Je reikt makkelijk uit naar de ander maar voor jezelf kiezen blijkt een uitdaging.
Je wilt het wel anders, maar je weet niet hoe. Mogelijk gaat het zo automatisch om dingen op een bepaalde manier te doen dat je denkt dat het niet anders kan. Hoe fijn is het dan te ondervinden dat je niet alleen bent, dat andere vrouwen een gelijksoortig pad bewandelen.
Wij hebben gemerkt, uit ervaring en vanuit onze (werk)omgeving, dat er bij vrouwen behoefte is om deze vrouw-eigen thema’s te delen. Door herkenning en erkenning kunnen we een volgende stap maken en belemmerende patronen loslaten.
Tijdens onze bijeenkomsten breng je en haal je. Er is ruimte om te delen wat jou bezighoudt en om te onderzoeken waar je winst kunt halen. We bieden verdieping op thema’s die universeel zijn voor de vrouw, waar op je pad je ook bent.
Huidige thema’s:
- Als de ander maar gelukkig is (balans tussen geven en nemen)
- Ambitie en gezin (dilemma tussen moeten en willen)
- Spiegelbeeld vertel eens even (moeder-dochter relatie)
- Contact met je lijf door de jaren heen (bewonen en aanvaarden van je lichaam)
- Het kosmisch huwelijk (het vrouwelijke en het mannelijke in jezelf verenigen)
- Schaamte en schuld (wisselwerking tussen schuld & onschuld)
Wil je meer weten? Kijk op onze website!