Raja yoga is een vorm van klassieke yoga uit de Himalaya’s. De duizenden jaren oude kennis en wijsheid van de Raja yoga is nog springlevend! Steeds opnieuw verbinding maken met je diepste kern, dat is waar het om gaat in de Raja yoga.
Het doel van Raja yoga is het tot rust brengen van je geest. Om dat te realiseren doen we niet alleen fysieke oefeningen (asana's) maar ook ademhalingsoefeningen, meditatie en ontspanning. Het beoefenen van yoga draagt bij aan een positieve levensbenadering die je helpt om de beste versie van jezelf te worden. In deze yogavorm werk je aan de relatie met jezelf. Samen gaan we op zoek naar wat goed voelt voor jou. De bewegingen die we doen zorgen voor ontspanning van je lichaam en je geest. Stress en vermoeidheid laat je los. Na afloop ervaar je meer innerlijke rust.
Als docent wil ik:
- Aan elke cursist de ruimte bieden om op je eigen niveau mee te doen
- Je ondersteunen in het leren bewaken van je eigen grenzen
- Een prettige ontspannen lesomgeving bieden waar je jezelf kunt zijn
- Je helpen om een positieve en vriendelijke houding naar jezelf toe aan te nemen
- Je laten zien hoe yoga kan zorgen voor meer ontspanning in je dagelijks leven
Op dit moment geef ik online les op dinsdagavond van 20.30 tot 21.30 uur. Vanaf 21 mei 2021 kun je buiten Raja yoga doen! Locatie: veld van Cricketclub Bloemendaal, Donkerelaan 14. Tijd: vrijdagochtend 8.45-9.45 uur.